Sharepod

4.0.7.0

5.0

1

Tıpkı bir USB bellek gibi iPod'unuza şarkı ekleyip çıkarın

317.8k

Bu uygulamayı oyla

SharePod, iPod'a sahip kullanıcılar için oldukça yararlı olan muhteşem bir yazılımdır.

iPod'unuzdan şarkılar ekleyip çıkarmak ve şarkıları bilgisayarınızla eş zamanlamak isterseniz, SharePod'a ihtiyacınız olacak.

Artık SharePod sayesinde, bilgisayarınıza herhangi bir şey kurmak zorunda kalmadan iPod ve bilgisayar arasında müzik ve video kopyalayabileceksiniz. Kullanımı çok basit. Tek yapmanız gereken SharePod'u indirmek ve iPod sürücüsüne zip dosyasının içeriğini kopyalamak. Kabloyu taktıktan sonra iPod, My Computer kısmında Removable Drive olarak görünür.

iPod üzerinde müziklerinizden Winamp çalma listesi oluşturabilirsiniz. Üstelik, ağ bağlantısı üzerinden iPod sürücüsünü paylaşırsanız, diğer kullanıcılar kendi bilgisayarlarından SharePod'un kopyasını çalıştırabilirler ve iPod'dan direk olarak müzik indirebilirler. Bu muhteşem. Multimedya çaların kullanıma hazır.

Son olarak, tüm bunlar sürükle & bırak özellikli olan hoş ve sezgisel arayüzle yapılır ve program direk olarak iPod'dan çalıştırılır, böylece kullandığınız bilgisayara herhangi bir şey kurmak zorunda kalmazsınız.
Uptodown X